Produkcija

Aizkaru stangas, aizkaru lentas, aizkaru sliedes, aizkaru aksesuāri, aizkaru profili, plastmasas aizkaru sliedes, aizkaru audums, pretinsektu sieti, paceļamās sistēmas, dizaina aizkaru stangas, komplektstangas, rullo žalūzijas, diena/nakts rullo žalūzijas, plisē žalūzijas, vertikālās žalūzijas, horizontālās žalūzijas, koka žalūzijas, izvelkamās aizskaru stangas, slēģstangas, troses, motorizācija, motorstangas, marķīzes, audumu vairumtirdzniecība, moskītu sieti (logiem un durvīm), fasādes žalūzijas, āra risinājumi.

rullo.zaluzi.jpg

RULLO ŽALŪZIJAS

Dažādu veidu un risinājumu Rullo žalūzijas: standarta, stiprināmas pie loga rāmja, jumta logiem u.c.


plise.zaluzi.jpg

PLISĒ ŽALŪZIJAS

Šobrīd pieejami vairāk kā 60 dažādi audumi, tajā skaitā, atstarojoši un aptumšojoši audumi, kā arī "šūnu" žalūzijas.

Audumi ir viegli kopjami. Visi plisē audumi ir mitrumizturīgi. Lielākā daļa piedāvāto audumu ir ugunsdroši.
Plisē žalūzijas iespējams vērt gan no apakšas uz augšu, gan no augšas uz apakšu. Lieliski piemērotas projektiem, kad nepieciešams žalūziju risinājums, kas aizņem maz vietas pie loga.


diena.nakts.zaluzi.jpg

RULLO ŽALŪZIJAS - DIENA/NAKTS

DIENA/NAKTS rullo žalūzijas izgatavotas no svītraina auduma, kas montēts divās kārtās, lai, regulējot, svītras pārklātos un aptumšotu telpu. Svītras ir ~7,5cm platas, pamīšus ar caurspīdīgiem posmiem. Žalūzijas iespējams regulēt manipulējot ar svītrām un arī pilnībā pacelt visu žalūziju augšā. Šīs žalūzijas izgatavojam kā standarta rullo žalūziju, kasešu tipa - pie loga rāmja un "mini" žalūzijas versijā ar stīgām.

Šobrīd piedāvājam vairāk kā 40 dažādu krāsu audumus šim produktam. Tajā skaitā koka imitācijas toņos, daudzkrāsainus, un ar zīmējumiem.


vertikalas.zaluzi.jpg

VERTIKĀLĀS ŽALŪZIJAS


horizontalas.zaluzi.jpg

HORIZONTĀLĀS KOKA ŽALŪZIJAS


aluminija.profili.aizkaru.sliedes.jpg

ALUMĪNIJA PROFILI - AIZKARU SLIEDES


pacelamas.sistemas.jpg

ROMIEŠU AIZKARU MEHĀNISMI UN CITAS PACEĻAMĀS SISTĒMAS

Piedāvājam paceļamos mehānismus romiešu aizkariem, kas ierasti tiek šūti no aizkaru auduma un paceļoties salokās akurātās faltēs. Mehānismus iespējams komplektēt ar baltām vai caurspīdīgām starpribām un atsvaru, izvēlēties audumam pieskaņotas krāsas spolīšu aukliņas un dažādu krāsu plastmasas vai metāla lodīšu auklas mehānisma vadībai. Piedāvājumā ir divu veidu romiešu mehānismi - mehānisms laukuma nosegšanai līdz 300cm platumā un XL sistēma platākiem un smagākiem romiešu aizkariem ar vai bez motorizācijas.

Ziemas dārzu un citu lielu jumta logu noformēšanas risinājumiem piedāvājam Skylight sistēmu, kuru iespējams vadīt mehāniski vai ar elektromotora palīdzību. (skat. pielikumā katalogu)


Plastmasas_Aizkaru_Sliedes-Paneli.jpg

PLASTMASAS AIZKARU SLIEDES - PANEĻI


aizkaru.stangas.jpg

AIZKARU STANGAS


dizaina.stangas.jpg

DIZAINA AIZKARU STANGAS UN PROFILI


komplektstangas.jpg

KOMPLEKTSTANGAS

20 un 28 mm KOKA un ar plastiku apvilkta metāla stangu gatavi komplekti.


aizkaru.lentas.jpg

AIZKARU SAVELKOŠĀS LENTAS


aizkaru.aksesuari.jpg

AIZKARU AKSESUĀRI


motorizacija.jpg

MOTORIZĀCIJA

Piedāvājam motorizāciju aizkaru sliedēm, rullo un horizontālajām koka žalūzijām, kā arī fasādes žalūzijām un marķīzēm. Katrs pieprasījums tiek izskatīts individuāli un rasts atbilstošs risinājums konkrētajam objektam.


motorizacija.jpg

IZVELKAMĀS AIZKARU STANGAS, SLĒĢSTANGAS, TROSES


pretinsektu.sieti.JPG

MOSKĪTU SIETI

Moskītu sieti (pelēkā krāsā) baltā vai tumši brūnā alumīnija rāmī. Ērti iestiprināmi - nebojā loga rāmi. Piedāvājam arī moskītu sietus durvīm (ar eņģēm) un rullo tipa moskītu sietus kasetē.


fasades.zaluzijas.jpg

FASĀDES ŽALŪZIJAS, MARĶĪZES UN CITI ĀRA RISINĀJUMI


aizkaru.audumi.jpg

AIZKARU AUDUMU VAIRUMTIRDZNIECĪBA

Piedavājam dažādu dizainu dienas un nakts dekoratīvos aizkaru audumus dažādām gaumēm ar ātru piegādi. Audumu kolekcija tiek regulāri atjaunota. Iespējams iegādāties arī aizkaru audumu paraugus.